Fazla Düşünme; Hadi Ona Çikolata Gönder

Fazla Düşünme; Hadi Ona Çikolata Gönder

Özel günlerde sevdiğime ne hediye alsam derdini bitirdik. Sevdiğime hangi Melodi Çikolatayı göndersem, diye düşünebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmaya hazırız. Zira özel günlerde göndereceğiniz her bir Melodi Çikolatanın her biri ayrı bir sürpriz, ayrı bir heyecan!

Sevgiliye Hangi Çikolata Alınır?

Sevgiliye Hediyelik Kalp Çikolata - Melodi Çikolata

Sevgiliye Hediyelik Kalp Çikolata

Yalansız ve tutkulu bir aşkın simgesi Kalpten Kalbe ve içerisindeki bütün fıstıklı sütlü çikolata… Aşka dair ne varsa bu kutuda harmanlanmıştır adeta. Samimi ve gerçek aşkı anlatmak için Fantezi Kalp ya da Kalp Metal Kutu, yıldönümünüzü, sevgililer gününüzü unutulmaz bir ana dönüştüren en romantik sürpriz olur. Aşkı pekiştiren, sevgiyi yücelten bir sürpriz için sevgiline Melodi Çikolata gönder!

Anneler Gününde Bir Kutu Öpücüklü Çikolata Gönder

Bitter Fıstık - Melodi Çikolata

Bitter Fıstıklı Çikolata

Karşılıksız ve koşulsuz bir sevgidir anne ile kurulan sevgi. Hayatımızın en değerlisi, en önemlisi, sevgisi hiçbir şeyle kıyaslanamayan biriciğimiz, kıymetlimizdir, anneler. O en güzeline layıktır, yine de bir öpücüğe razıdır. En değerlimiz annelerimize anneler gününde gönderilebilecek en güzel hediye, öpücük tadında bir kutu Melodi Çikolata! Fıstıklı Roş Sütlü, Fıstıklı Roş Bitter, Prestij Melodi Özel. Yedikçe öpücüklere boğan Prestij Melodi Spesiyal! Haydi, bu anneler gününde annene bir kutu öpücük, bir kutu Melodi Çikolata gönder!

Öğretmenine Çikolata Gönder!

İlk modelimiz, rehberimiz, bize şekil veren, yön veren, ışık tutan, aydınlatan deniz fenerimiz, öğretmenlerimiz! “İlkokul öğretmenime ne göndersem?”, “Çocuğumun öğretmenine ne göndersem?” derdine de son verdik. Bizi özveriyle yetiştiren öğretmenlerimize saygımızın ve sevgimizin en güzel ifadesi için bir kutu Melodi Çikolata gönder!

Doğum Gününde Çikolata Gönder!

Doğum Günü için Hediyelik Çikolata

Doğum Günü için Hediyelik Çikolata

En sevdiğimiz arkadaşımız, kardeşimiz, annemiz, babamız, sevdiğimiz ve değer verdiğimiz, hayatımıza dokunmuş herkes için bir kutu çikolata gönder! Acaba ne giyer, ne renk takı sever, nasıl kokmak ister, ne olursa onu çok mutlu eder diye, çok fazla düşünmeye gerek yok. Seven ve sevilen, hayatta vefaya, güzelliğe, saygıya, umuda değer veren her özel insan gibi, o da tabii ki, çikolata sever. Her sevgiye özel bir sihirli kutu Melodi Çikolata ile doğum gününde sevdiklerine sihirli çikolatalar gönder!

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Çikolata başlıklı makalemizde çikolata, draje çikolata ve madlen çikolata hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir