Evinizin Neşesi, Bebeğinizin Melodisi

Evinizin Neşesi, Bebeğinizin Melodisi

Yeni bir bebek doğduğunda, tarifi imkânsız bir sevinç katar, anne babanın hayatına. Doğumdan sonra, annelik ve babalık gibi muazzam bir duygu başlar ve o, her şeyin önüne geçer. Bebeğinizin ilk gülüşü, ilk adımı, ilk dişi, ilk sözcüğü, ilk yaşı ve daha nice ilk mutluluklar, dizilir sıraya birer birer. Bebeğinizin ilklerinin sevincini sevdiklerinizle paylaşmak, bebeğinizin Melodisini dünyaya duyurmak için, doğumdan itibaren onun her mutlu anına özel bir Melodi Çikolata hazırladık. En besleyici sütü, en kaliteli kakao ve en iyi fıstıkla harmanladık. Küçük hanımların, küçük beylerin gelişine özel en tatlı badem şekerlerini yaptık.

Yeni doğan bebeğinizin gülüşünü görmeye gelenlere, sıcacık bir gülüş, bebeğinizden bir hatıra bıraksın diye, mavi pembe bebek arabalı, dekorlu beşiklerde süslenmiş Melodi Bebek Çikolatası ikram edin.

İlk gülüş, ilk ısırık, ilk Melodi

pembearaba

Bebeğinizin ilk dişi, ilk ısırığı kutlu olsun, hayatta hep mutlu olsun diyenlere tatlı bir ısırıkla teşekkür edin. Pembe mavi dekorlu bebek sepetleri, Melodi bebek setleri ile bebeğinizin ilk sevinçlerini, dostlarınızla paylaşın.

İlk yaşın ayrı bir özelliği, ayrı bir güzelliği var. Bebeğimin ilk doğum günü özel olsun, nice güzel ve tatlı yaşları olsun diyenler için hazırladık pembe, mavi pasta dilimleri içindeki en tatlı Melodileri.

Minik prenslere ve prenseslere özel, dekorlu prens ve prenses çikolatalar ile bebeğiniz, ilk arkadaşlarını karşılasın. Çeşit çeşit melodileri ilk arkadaşlarıyla paylaşsın. Sargılı, sütlü, pembe, mavi madlen çikolatalar, dekorlu kelebek çikolatalar, fıstıklı sütlü çikolatalar, dekorlu boncuklu baton çikolatalar, bebekli çiçek baton çikolatalar, dekorlu emzik çikolatalar, dekorlu oyuncak altın ve gümüş notalar ile ilk oyunlar oynansın, evinizin neşesi bebeğinizin Melodisiyle çoğalsın.

Bebek sevincinizi, bebeğinizin ilklerini paylaştığınız en özel dostlarınıza ve arkadaşlarınıza ikram etmek üzere çeşit çeşit Melodi Bebek Çikolatası seçenekleri bunlarla da sınırlı değil. Klasikten şaşmayanlar, yaldızın büyüsünden vazgeçmeyenler için pembe ve mavi yaldızlı spesiyal çikolatalar, yaldızlı kristal çikolatalar, bol Antep fıstıklı altın ve gümüş nota fıstıklı tabletler sevdiklerinize ve sevenlerinize gelsin.

Bir önceki yazımız olan Çare, Melodi Çikolata başlıklı makalemizde Melodi Çikolata hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir