Bir Kutu Melodi

Bir Kutu Melodi

Bir müzik kutusu, kimi zaman, en değerli mücevherlerin ve en değerli hatıraların saklandığı, zamana direnen bir küçük hazinedir. İçerisinde en tutkulu duyguları, unutulmayan özlemleri, sevgiliye verilen sözleri, zamanla yitirilenleri, yeni başlangıçları, ilk heyecanları ve en güzel Melodileri gizler.

Bizim size armağanımız, mutluluğunuza bir küçük katkımız olsun istedik. Melodiniz, hiç bozulmasın, hep taze, hep tatlı kalsın, her zaman şaşırtsın, baştan çıkarsın diye en özel kutuları hazırladık. Küçük büyük, boy boy kutulara en lezzetli Melodi Çikolataları sakladık.

190grmelodi-1

Güzel anlarınız bir şölene, özel günleriniz unutulmaz kutlamalara dönüşsün diye, en tatlı sütlü, en tutkulu bitter, en düşsel Madlen çikolataları, en güzel Melodiyle harmanladık. Dekoratif ve kullanışlı, sağlam Melodi kutularını en sevdikleriniz için hazırladık.

Çikolata Aşkına

Çikolata bir aşksa, Melodi Çikolata kutuları, aşkın dekoratif, yaldızlı kaplamalarla vücut bulmuş halidir. Siz sevdiklerinizle paylaşın, aşkınız daim, hatıralarınız unutulmaz olsun diye rengârenk çikolataları yaldızlı kutulara, en leziz sütlü, en tutkulu bitter tatları pralin metal kutulara, en ölümsüz aşkları en romantik kalpli kutulara koyduk.

En özel portakallı spesiyal bitter tatları, fıstıkla krokanın büyülü buluşmasını, badem ve sütün karşı konulmaz hafifliğini, iki kat fıstıklı, bol sütlü lezzetleri aşkla harmanladık. Hayat bir festivale, aşk hikâyeniz en tatlı Melodilerle bir resitale dönüşsün diye Prestij Melodi Spesiyal, Prestij Melodi Truf, Resital Spesiyal, Resital Spesiyal Truf, Melo Kokteyl, Melo Pralin, Melo Shelly, Melo Truf ve Resital Duble çeşitlerini beğeninize sunduk.

Büyük hazlara her zaman vakit olmaz. Küçük kaçamaklar, kısa heyecanlar, tatlı molalarda çikolata aşkı sürsün diye Piramit Madlen, Piramit Diva ve Piramit Çikolatini yaptık.

Bir küçücük kutucukta, mutluluk dolsun içinize diyerek, toz kakao kaplı bitter bademli drajeleri prenseslere layık kutulara koyduk. Adını Prenses Badem koyduk.

Hayatınızın melodisi, Melodi Çikolata kutularından gelen, ağızda eriyen, çeşit çeşit, leziz ve baştan çıkaran bir resitale dönüşsün. Çikolatanın melodisi, sevdikleriniz için bir özel besteye dönüşsün. Melodi Çikolata kutularından sevdiklerinizin kalbine, midesine, ruhuna değsin istiyorsanız, bizi takip etmeye devam edin…

 

Bir önceki yazımız olan Fazla Düşünme; Hadi Ona Çikolata Gönder başlıklı makalemizde Anneler Günü Çikolatası, Doğum Günü Çikolatası ve Melodi Çikolata hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir