Bir Klasik Sanat: Madlen Çikolata

Bir Klasik Sanat: Madlen Çikolata

O bir klasik! Her kutuda ayrı bir şıklık, ayrı bir tat. Bayram sevincinin müjdecisi, sevdiklerimizle paylaşılan özel bir zevk! Hiç bitmeyecekmiş gibi yaşanan doyumsuz bir tat. Hangisinden alsam diye düşünülen kısa anlarda, her birinden tatmak için ısrar beklenen, çeşit çeşit, en özel tonlarda, en güzel şölendir o. Misafire hoş geldin, büyüklere iyi bayramlar demenin en hoş biçimi.

Sihirli Madlen Kutular

madlen

İçinde sır taşır sihirli madlen kutuları. Bilinmeyen, merak edilen, yedikçe yenilen, bir ondan, bir bundan tadılan, her biri ayrı bir keyif, ayrı bir Melodi Çikolata. Ağızda dağılan en zarif lezzettir Madlen Çikolata. En sevdiklerimizle, en özel anlara eşlik eden nadide bir lezzettir Sütlü Madlen Çikolata. Her kutuda ayrı bir zarafet… Kendini özel hissedenlere, özel hissettirilenlere,  eşsiz bir sunum, eşsiz bir selamdır Bitter Madlen Çikolata.

Sayısız güzelliğe tanık olur konulduğu raftan, bir kutu Fantezi Diva Madlen. O varken, sohbetler daha neşeli, kahkahalar daha şen.  Bazen gizli bir kaçamak, bazen küçük başarıların büyük ödülü olur, Özel Bitter Madlen.  Bir kez başlayınca durdurulamayan, kendimizle verdiğimiz en tatlı mücadeledir, Resital Madlen. Kazanan daima, O’dur. En mesut teslimiyettir, Resital Diva. Bırakırız kendimizi hazzın kollarına, Melodi Kalpli Melodi Kutuda.

O, çikolata sanatının en asil, en klasik dalı, Özel Madlen Çikolata! Her kutuda ayrı bir melodi, ayrı bir senfoni, Fantezi Madlen Çikolata… Dekoratif kutularıyla göze, tatlı söyleten lezzetiyle dile, her kutuda gizli ayrı bir Melodi’yle ruhlarımıza hitap eder.  Bazen hayırlı bir haberi yayar. Bazen büyük başarıları getirdiği neşeyi, sevinci paylaşmak için sebep olur.

İlk ısırıkta duyulan haz ve eşsiz bir mutluluk, en kısa tanımıdır Madlen Çikolatanın. Özel günlerin, özel hissettiren asil ve seçkin hediyesi… Klasik sevenlerin, klasik düşünenlerin en sevdiği, bir kutu Melodi Madlen Çikolata!

 

Bir önceki yazımız olan Kalpli Çikolata Seçenekleri İle Sevdiklerinizi Mutlu Etmek Sizin Ellerinizde! başlıklı makalemizde kalpli çikolata ve kutu çikolata hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir